Institut ÉMINENCE ORGANICS

Tento krásný dům v krásném městě jsme vybrali pro sídlo Institutu Éminence Organics. Rozhodli jsme se využít atmosféru paláce, a také tržiště, které na "Zelňáku" oživuje den nabídkou ovoce a zeleniny, květin a bylin.

Všechny tyto živé suroviny plní nádobky produktů Éminence Organics a určují podobu a sílu organických pleťových rituálů. Vytvořili jsme holistické centrum, které nabízí vzděláváníboutique a salon v jednom.

Kosmetická řada Éminence Organic Skin Care je používána v nejpřednějších rezortech, lázních i salónech po celém světě ke zkrášlení tváří hollywoodských hvězd, ale i dívek od vedle. Přijměte naše pozvání a vyzkoušejte si na vlastní kůži oceňovanou a na výsledky orientovanou řadu přípravků vyrobených z přírodních, biodynamických surovin v nejvyšší bio kvalitě a přesvědčte se, co pro vás Éminence může udělat.

Otevřeno denně

09:00 – 15:00

Web

www.eminence.cz

GIMBER.....

organický nealkoholický zázvorový nápoj s pořádnou dávkou "nakopnutí"
 

  •  koncentrovaný zázvorový nápoj (min.10 drinku dle volby chuti nápoje)
  •  posiluje imunitu
  •  nízký obsah cukru
  •  snižuje cholesterol

PROČ SI GIMBER ZAMILUJETE?

ZDRAVÝ

GIMBER je plný ZÁZVORU, který obsahuje gingerol. 

Gingerol je známý svými protizánětlivými a antibakteriálními účinky. Je výborný na trávení, snižuje hladinu cholesterolu a mnoho dalšího. 

ORGANICKÝ

100% organický - je vyroben z pečlivého výběru ingrediencí. 

Nepřidáváme žádné konzervační látky ani jiné látky zvyšující chuť. Náš ZÁZVOR pochází přímo z oblasti Junin v Peru. 

  

CHARAKTER  

GIMBER Vám dává jedinečný chuťový zážitek a snadno nahradí jakýkoli alkoholický nápoj díky jeho chuti a pikantnímu "nakopnutí" na konci. 

Slast bar v historickém sklepení

Éminence na sítích

Palác toho nabízí mnohem víc