138 m2 dechberoucí krásy

Pronájem freskového sálu

Hledáte pronájem konferenčních prostor či pronájem sálu? Brno a Zelný trh je ta správná adresa.

Tento unikátní freskový sál si můžete pronajmout pro vaši společenskou událost. Konferenční prostory v původním historickém stavu jsou naprosto jedinečné a úchvatné, s neopakovatelným geniem loci.

Konferenční místnost je vhodná ke speciálním příležitostem jako jsou prezentace, galavečery, konference, jednání, svatební obřady, komorní divadelní představení, módní přehlídky ale i mnoho dalších.

Sál lze pohodlně využít i jako školící prostory s veškerým zázemím a vybavením.  

Tento sál k pronájmu je Vám k dispozici celoročně, 7 dní v týdnu.

Prostory jsou bezbariérové s maximální kapacitou 60 - 80 osob (60 osob při divadelním uspořádání v hlavním sále, předsálí je vhodné pro raut nebo pro cca 30 osob).
V rámci vaší události pro vás připravíme i skvělý caterring.

Jestliže uvažujete o pronájmu sálu jako školicích prostor, je Vám k dispozici následující vybavení:
· WiFi
· Ozvučení
· Dataprojektor
· Nábytek
· Osvětlení
· Toalety

V případě zájmu o pronájem sálu, prosím pište na email: freskovysal@zelnytrh10.cz nebo zvolte telefonní kontakt: 721 436 379

* foto pro MILE magazín: Lucie Urban

Freskový sál s předsálím a zázemím

Sál má zrcadlovou klenbu s bohatou freskovou výzdobou stropu a stěn. Strop je ohraničen profilovaným štukovaným rámem. Šedými a nahnědlými barevnými tóny jsou malířsky uplatněny motivy rokaje, pásky, mřížky a akantových rozvalin. Po obvodu stěn se střídají dekorativní rámované plochy obrazců s rozmanitými krajinami, architekturou a figurálním stafáží.

Palác toho nabízí mnohem víc